Pulovër rozë e lehtë për femra

Pulovër rozë e lehtë për femra

1,690 L

Jaka rrumbullake.
Krahë të gjata.
Model i thjeshtë.
Material akrelik.
E ngrohtë dhe komode.

SKU: AL-08012020-PF-19

Pershkrimi

Pulovër rozë e lehtë për femra .
Cmimi 1690 Lekë.
Masat Standarte prshtatet me S M L.
Jaka rrumbullake.
Krahë të gjata.
Model i thjeshtë.
Material akrelik.
E ngrohtë dhe komode.

Informacione Shtesë

Masa

Standart

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pulovër rozë e lehtë për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp