Pulovër gri për femra e punuar

Pulovër gri për femra e punuar

1,990 L

SKU: AL-08012020-PF-4

Pershkrimi

Pulovër gri për femra e punuar.
Cmimi 1990 Lekë.
Masat Standarte prshtatet me S M L.
Jaka rrumbullake.
Krahë të gjata.
Me punim përpara dhe në krahë.
Model i thjeshtë.
Material akrelik.
E ngrohtë dhe komode.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pulovër gri për femra e punuar”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp