Pizhama të kuqe për femra, me dizenjo

SUPER

Pizhama të kuqe për femra, me dizenjo

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Ngjyra e pizhamave e kuqe.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Bluza e kompletit me detajin mace.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
100% pambuk.

SKU: DV07012019ST2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pizhama të kuqe për femra, me dizenjo.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Ngjyra e pizhamave e kuqe.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Bluza e kompletit me detajin mace.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama të kuqe për femra, me dizenjo”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp