Pizhama rozë për femra, me dizenjo

Pizhama rozë për femra, me dizenjo

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Ngjyra e pizhamave rozë.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Bluza e kompletit me detajin mace.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
100% pambuk.

SKU: DV07012019ST3
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pizhama rozë për femra, me dizenjo.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Ngjyra e pizhamave rozë.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Bluza e kompletit me detajin mace.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama rozë për femra, me dizenjo”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp