Pizhama me xhep kanguri për femra

1,990 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë blu me vija të bardha.
Bluza e kompletit xhep kanguri me stampel e lepurit.
Tutat e kompletit blu me vija të bardha.
Tutat e kompletit me lepurush ne fund.
100% pambuk.

SKU: GR06112019-FF-8
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pizhama për femra me xhep kanguri.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë blu me vija të bardha.
Bluza e kompletit xhep kanguri me stampel e lepurit.
Tutat e kompletit blu me vija të bardha.
Tutat e kompletit me lepurush ne fund.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama me xhep kanguri për femra”