Pizhama ngjyrë rozë me pika blu

Pizhama ngjyrë rozë me pika blu

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë rozë me pika blu.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Tutat e kompletit komplet rozë.
100% pambuk.

SKU: AN12112019-PF-3
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pizhama ngjyrë rozë me pika blu.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë rozë me pika blu.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Tutat e kompletit komplet rozë.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama ngjyrë rozë me pika blu”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp