Pizhama ngjyrë bojëqielli me vija blu të errët

Pizhama ngjyrë bojëqielli me vija blu të errët

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë bojëqielli me vija blu të errët.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
Pizhamat ngjyrë blu.
100% pambuk.

SKU: AN13112019-PF-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pizhama ngjyrë bojqielli me vija blu të errët.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë bojëqielli me vija blu të errët.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
Pizhamat ngjyrë blu.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama ngjyrë bojëqielli me vija blu të errët”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp