Pizhama ngjyrë blu e errët

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Ngjyra e pizhamave blu e errët.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
100% pambuk.

SKU: AN13112019-PF-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pizhama ngjyrë rozë për femra.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Ngjyra e pizhamave blu e errët.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Pizhamat e gjata me detaje tek kyci.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama ngjyrë blu e errët”