Pizhama ngjyrë gri me pika të bardhë

Pizhama ngjyrë gri me pika të bardhë

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë gri me pika të bardhë.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Tutat e kompletit komplet gri.
100% pambuk.

SKU: AN12112019-PF-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pizhama ngjyrë gri me pika të bardhë.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë gri me pika të bardhë.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Tutat e kompletit komplet gri.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama ngjyrë gri me pika të bardhë”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp