Pizhama ngjyrë blu me pika të bardha

Pizhama ngjyrë blu me pika të bardha

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë blu me pika të bardha.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Tutat e kompletit komplet blu.
100% pambuk.

SKU: AN12112019-PF-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pizhama ngjyrë blu me pika të bardha.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrë blu me pika të bardha.
Bluza e kompletit me mëngë të gjata me detaje.
Tutat e kompletit komplet blu.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama ngjyrë blu me pika të bardha”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp