Pizhama me dizenjo Mickey Mouse

2,490 L

Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrëgri.
Bluza e kompletit me stampen e Mickey Mouse.
Tutat e kompletit të bardha.
Tutat e kompletit me komplet me stampat e Mickey Mouse.
100% pambuk.

SKU: DV07012019ST6
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pizhama gri për femra, me dizenjo.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa: S, M, L, XL, XXL.
Të plota dhe të ngrohta për ta bërë gjumin më të rehatshem.
Bluza e kompletit ngjyrëgri.
Bluza e kompletit me stampen e Mickey Mouse.
Tutat e kompletit të bardha.
Tutat e kompletit me komplet me stampat e Mickey Mouse.
100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pizhama me dizenjo Mickey Mouse”