Pellush pink trecereksh pa mëngë për femra

3,190 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit treçereksh.
Pellush pa krahë.
Ngjyra e pellushit pink .
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Availability: 10 ne gjendje SKU: DE-15012020-PF- 17
Shihni shportën

Pershkrimi

Pellush pink trecereksh pa mëngë për femra.
Cmimi: 3190 Lekë.
Masa Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit treçereksh.
Pellush pa krahë.
Ngjyra e pellushit pink .
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pellush pink trecereksh pa mëngë për femra”