Pellush pa mëngë trecereksh me 3 ngjyra për femra

3,190 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatesia e pellushit treçereksh.
Pellush pa krahë.
Ngjyra e pellushit e bardhë, e zezë, mustard.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Availability: 10 ne gjendje SKU: DE-15012020-PF- 20
Shihni shportën

Pershkrimi

Pellush pa mëngë trecereksh me 3 ngjyra për femra.
Cmimi: 3190 Lekë.
Masa Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatesia e pellushit treçereksh.
Pellush pa krahë.
Ngjyra e pellushit e bardhë, e zezë, mustard.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pellush pa mëngë trecereksh me 3 ngjyra për femra”