Pellush ngjyrë kafe e lehtë, treçereksh për femra

4,500 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit treçereksh.
Pellush me mëngë të gjata.
Ngjyra e pellushit kafe e lehtë.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Availability: 10 ne gjendje SKU: DE-15012020-PF- 5
Shihni shportën

Pershkrimi

Pellush ngjyrë kafe e lehtë, treçereksh për femra.
Cmimi: 4500 Lekë!
Masa Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit treçereksh.
Pellush me mëngë të gjata.
Ngjyra e pellushit kafe e lehtë.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pellush ngjyrë kafe e lehtë, treçereksh për femra”