Pellush i kuq treçereksh me mëngë për femra

5,500 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Qepja me vija të trasha ngjyrë e kuqe.
Gjatësia e pellushit treçereksh.
Pellush me krahë.
Ngjyra e pellushit e kuqe.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Availability: 10 ne gjendje SKU: DE-15012020-PF- 15
Shihni shportën

Pershkrimi

Pellush i kuq treçereksh me mëngë për femra.
Cmimi: 5500 Lekë!
Masa Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Qepja me vija të trasha.
Gjatësia e pellushit treçereksh.
Pellush me mëngë të gjata.
Ngjyra e pellushit e kuqe.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pellush i kuq treçereksh me mëngë për femra”