Pellush jeshil me mëngë trecerekshe për femra

Pellush jeshil me mëngë trecerekshe për femra

4,990 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit deri tek belit.
Qepja me vija të trasha.
Mbyllja e pellushit me zinxhir.
Pellush me mëngë trecerekshe.
Pellush me kapuc.
Ngjyra e pellushit jeshil.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE28102019-JP-13
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pellush jeshil me mëngë trecerekshe për femra.
Çmimi: 4990 Lekë.
Masa: Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit deri tek belit.
Qepja me vija të trasha.
Mbyllja e pellushit me zinxhir.
Pellush me mëngë trecerekshe.
Pellush me kapuc.
Ngjyra e pellushit jeshil.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

masat

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pellush jeshil me mëngë trecerekshe për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq