Pellush lejla i shkurtër për femra

3,990 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit poshtë belit.
Mbyllja e pellushit me zinxhir.
Pellush me mëngë të gjata.
Pellush me kapuc.
Ngjyra e pellushit lejla.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Availability: 10 ne gjendje SKU: DE-15012020-PF- 12
Shihni shportën

Pershkrimi

Pellush lejla i shkurtër për femra.
Çmimi: 3990 Lekë.
Masa: Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit poshtë belit.
Qepja me vija të trasha.
Mbyllja e pellushit me zinxhir.
Pellush me mëngë të gjata.
Pellush me kapuc.
Ngjyra e pellushit lejla.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pellush lejla i shkurtër për femra”