Xhins blu i errët Mom Style për femra

2,290 L

Stili Mom Style e bën tepër komode, pak të gjera në fund.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu e errët me dizenjo të grisur.
Detaje në fund të xhinsit trend i kohës.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

SKU: HS06102019XHN-5
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhins blu i errët Mom Style për femra.
Cmimi: 2290 Lekë.
Masat në gjendje: XS S M L.
Stili Mom Style e bën tepër komode, pak të gjera në fund.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu e errët me dizenjo të grisur.
Detaje në fund të xhinsit trend i kohës.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

Informacione Shtesë

Masa

XS, S, M, L, XL, XXl

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhins blu i errët Mom Style për femra”