Pantallona xhins blu i errët për femra

2,290 L

Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu e errët.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

SKU: HS06102019XHN-7
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona xhins blu i errët për femra.
Cmimi: 2290 Lekë.
Masat në gjendje: XS S M L.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu e errët.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

Informacione Shtesë

Masa

XS, S, M, L, XL, XXl

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona xhins blu i errët për femra”