Pantallona të zeza klasike me rrip per femra

1,990 L

Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel normal me rrip jeshil.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL24072020-PF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona të zeza klasike me rrip per femra.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42,44.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel normal me rrip jeshil.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42, 44

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona të zeza klasike me rrip per femra”