Xhinse gri në blu për femra

Xhinse gri në blu për femra

2,290 L

Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra gri në blu me dizenjo të grisur.
Detaje në fund të xhinsit trend i kohës.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

SKU: HS06102019XHN-3
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhinse gri në blu për femra.
Cmimi: 2290 Lekë.
Masat në gjendje: XS S M L.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra gri në blu me dizenjo të grisur.
Detaje në fund të xhinsit trend i kohës.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

Informacione Shtesë

Masa

XS, S, M, L, XL, XXl

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhinse gri në blu për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp