Pantallona nude klasike me rrip per femra

Pantallona nude klasike me rrip per femra

1,990 L

Ngjyra e pantallonave nude.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel normal me rrip nude.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL29072020-PF-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona nude klasike me rrip per femra.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42,44.
Ngjyra e pantallonave nude.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel normal me rrip nude.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42, 44

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona nude klasike me rrip per femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp