Pantallona jeshile klasike me rrip per femra

1,990 L

Ngjyra e pantallonave jeshile.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel normal me rrip jeshil.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL13072020-PF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona jeshile klasike me rrip per femra.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42,44.
Ngjyra e pantallonave jeshile.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel normal me rrip jeshil.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42, 44

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona jeshile klasike me rrip per femra”