Pantallona blu saks klasike me rrip per femra

1,990 L

Ngjyra e pantallonave blu saks.
Pantallonat stil kauboj.
Prerje me bel të lartë me rrip blu saks.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia mbi kycin e këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL19062020-KF-3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona blu saks klasike me rrip per femra.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42,44.
Ngjyra e pantallonave blu saks.
Pantallonat stil kauboj.
Prerje me bel të lartë me rrip blu saks.
Rripi si copa e pantollonave.
Gjatësia mbi kycin e këmbës.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42, 44

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona blu saks klasike me rrip per femra”