Pallto e zezë e gjatë deri te kyci i këmbës për femra

3,990 L

E plotë dhe e ngrohtë me dy xhepa në anë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Ngjyra palltos e zezë.
Mbyllje me rrip te zi tek beli.
Vishet me pantallona dhe me fund ose fustane.
Shumë praktike dhe e thjeshtë në kombinim.

SKU: GR06112019-PF-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pallto e zezë e gjatë deri te kyci i këmbës për femra.
Cmimi: 3990 Lekë.
Masa: S, M, L.
E plotë dhe e ngrohtë me dy xhepa në anë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Ngjyra palltos e zezë.
Mbyllje me rrip te zi tek beli.
Vishet me pantallona dhe me fund ose fustane.
Shumë praktike dhe e thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

masat

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pallto e zezë e gjatë deri te kyci i këmbës për femra”