Pallto ngjyrë e zezë me kopsa

3,990 L

E plotë dhe e ngrohtë me dy xhepa në anë.
Gjatësia siper gjurit.
Ngjyra palltos e zezë.
Mbyllje me kopsa ngjyrë gold.
Vishet me pantallona dhe me fund ose fustane.
Shumë praktike dhe e thjeshtë në kombinim.

SKU: GR06112019-PF-5
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pallto ngjyrë e zezë me kopsa.
Cmimi: 3990 Lekë.
Masa: M, L.
E plotë dhe e ngrohtë me dy xhepa në anë.
Gjatësia siper gjurit.
Ngjyra palltos e zezë.
Mbyllje me kopsa ngjyrë gold.
Vishet me pantallona dhe me fund ose fustane.
Shumë praktike dhe e thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

masat

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pallto ngjyrë e zezë me kopsa”