Ora për Meshkuj, zinxhiri i zi, fusha blu me dizenjo

Ora për Meshkuj, zinxhiri i zi, fusha blu me dizenjo

990 L

Rezistente ndaj nxirrjes!
Rezistente ndaj ujit.
Ngjyra e zinxhiri i zi.
Fusha blu me dizenjo.
Fusha pa numra.
Fusha e rrethuar me metal te zi.
Modele unike.

SKU: VE24022020-OM-4

Pershkrimi

Ora për Meshkuj, zinxhiri i zi, fusha blu me dizenjo.
Cmimi 990 Lekë.
Rezistente ndaj nxirrjes!
Rezistente ndaj ujit.
Ngjyra e zinxhiri i zi.
Fusha blu me dizenjo.
Fusha pa numra.
Fusha e rrethuar me metal te zi.
Modele unike.

Ora është një aksesor i nevojshëm për tu vendosur si në përditshmëri ashtu edhe në raste të veçanta.
Është një dhurate ideale qe mund t’ia beni vetes dhe njerezve tuaj te dashur.
Modele unike dhe rezistente ndaj nxirrjes!

Informacione Shtesë

masat

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Ora për Meshkuj, zinxhiri i zi, fusha blu me dizenjo”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp