Ora për Femra, rripi zinxhir, ngjyra lejla e theksuar

Ora për Femra, rripi zinxhir, ngjyra lejla e theksuar

990 L

Rezistente ndaj nxirrjes!
Rripi Zinxhir.
Ngjyra e rripit lejla e theksuar.
Fusha lejla.
Fusha me dizenjo.
Fusha pa numra.
Modele unike.

SKU: VE24022020-OF-9

Pershkrimi

Ora per Femra, rripi zinxhir, ngjyra lejla e theksuar.
Cmimi 990 Lekë.
Rezistente ndaj nxirrjes!
Rripi Zinxhir.
Ngjyra e rripit lejla e theksuar.
Fusha lejla.
Fusha me dizenjo.
Fusha pa numra.
Modele unike.

Ora është një aksesor i nevojshëm për tu vendosur si në përditshmëri ashtu edhe në raste të veçanta.
Është një dhurate ideale qe mund t’ia beni vetes dhe njerezve tuaj te dashur.
Modele unike dhe rezistente ndaj nxirrjes!

Informacione Shtesë

masat

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Ora për Femra, rripi zinxhir, ngjyra lejla e theksuar”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp