Mbajtese Telefoni Per Motorr

Mbajtese Telefoni Per Motorr

1,190 L

Mbajtëse telefoni për motorr.
Montohet poshtë pasqyrës së motorrit.
Rrotullohet 360°.
Kundra ujit dhe kundër tronditjeve.
Montohet lehtësisht.

SKU: BZ-02052020-AM-7

Pershkrimi

Mbajtëse telefoni për motorr.
Montohet poshtë pasqyrës së motorrit.
Rrotullohet 360°.
Kundra ujit dhe kundër tronditjeve.
Montohet lehtësisht.
Vetem Per 1190 Lekë.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Mbajtese Telefoni Per Motorr”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq