Set blu për femra, Linja intimo

SUPER

Set blu për femra, Linja intimo

2,500 L

Linja intimo është ndër të preferuarat.
Model unik, #hand_made punime dore, ndër të vetmet në Shqipëri!
Komplet në ngjyrë blu me dantellë që i jep klas dhe hijeshi.
Materiali 90% poliestër 10% elastan.
Përmasat mund të personalizohen nga XS në 3XL!

SKU: BL09022020-INF-1

Pershkrimi

Set blu për femra, Linja intimo.
Cmimi: 2500 Lekë.
Linja intimo është ndër të preferuarat.
Model unik, #hand_made punime dore, ndër të vetmet në Shqipëri!
Komplet në ngjyrë blu me dantellë që i jep klas dhe hijeshi.
Materiali 90% poliestër 10% elastan.
Përmasat mund të personalizohen nga XS në 3XL!

Informacione Shtesë

Masa

Masa mund të personalizohen nga XS në 3XL!

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Set blu për femra, Linja intimo”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp