SUPER

Set komplet i zi për femra, Linja intimo

3,500 L

Linja intimo është ndër të preferuarat.
Model unik, #hand_made punime dore, ndër të vetmet në Shqipëri!
Komplet në ngjyrë të zezë e rrethuar nga dantella që i jep klas dhe hijeshi.
Materiali 90% poliestër 10% elastan.
Përmasat mund të personalizohen nga XS në 3XL!

SKU: BL09022020-INF-4
Shihni shportën

Pershkrimi

Set komplet i zi për femra, Linja intimo.
Cmimi: 3500 Lekë.
Linja intimo është ndër të preferuarat.
Model unik, #hand_made punime dore, ndër të vetmet në Shqipëri!
Komplet në ngjyrë të zezë e rrethuar nga dantella që i jep klas dhe hijeshi.
Materiali 90% poliestër 10% elastan.
Përmasat mund të personalizohen nga XS në 3XL!

Informacione Shtesë

Masa

Masa mund të personalizohen nga XS në 3XL!

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Set komplet i zi për femra, Linja intimo”