Kostume mikrofibër për Femra, gri me rozë

Kostume mikrofibër për Femra, gri me rozë

1,490 L

Kostume mikrofibër për Femra.
Kombinim ngjyrash gri me rozë.
Bluza me mëngë të shkurtra.
Tutat e gjata.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

SKU: BR09032020-KS-6
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostume mikrofibër për Femra: 1490 Lekë.
Masat në gjendje: S M L XL.
Kostume mikrofibër për Femra.
Kombinim ngjyrash gri me rozë.
Bluza me mëngë të shkurtra.
Tutat e gjata.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostume mikrofibër për Femra, gri me rozë”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp