Kostume mikrofibër për Femra, ngjyra gri me bojeqielli

Kostume mikrofibër për Femra, ngjyra gri me bojeqielli

1,490 L

Kostume pambuku për Femra.
Kombinimi gri me bojëqielli.
Bluza me mëngë të shkurtra.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

SKU: BR09032020-KS-5
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostume mikrofibër për Femra: 1490 Lekë.
Masat në gjendje: S M L XL.
Kostume pambuku për Femra.
Kombinimi gri me bojëqielli.
Bluza me mëngë të shkurtra.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostume mikrofibër për Femra, ngjyra gri me bojeqielli”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp