Kostume mikrofibër për Femra, me dizenjo lule

Kostume mikrofibër për Femra, me dizenjo lule

1,490 L

Kostume mikrofibër për Femra.
Me lule.
Bluza forma e kanatieres.
Tutat e gjata.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

SKU: BR09032020-KS-4
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostume mikrofibër për Femra: 1490 Lekë.
Masat në gjendje: S M L XL.
Kostume mikrofibër për Femra.
Me lule.
Bluza forma e kanatieres.
Tutat e gjata.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostume mikrofibër për Femra, me dizenjo lule”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp