Kostume mikrofibër për Femra, kombinim ngjyrash

Kostume mikrofibër për Femra, kombinim ngjyrash

1,490 L

Kostume mikrofibër për Femra.
Kombinim ngjyrash dominon ngjyra rozë.
Bluza forma e kanatieres.
Tutat e gjata.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

SKU: BR09032020-KS-3
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostume mikrofibër për Femra: 1490 Lekë.
Masat në gjendje: S M L XL.
Kostume mikrofibër për Femra.
Kombinim ngjyrash dominon ngjyra rozë.
Bluza forma e kanatieres.
Tutat e gjata.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % mikrofibër dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostume mikrofibër për Femra, kombinim ngjyrash”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp