Kostum sportiv për femra tuta jeshile bluzë e bardhë

1,800 L

Kostume pambuku për Femra.
Bluze e bardhë me logo Nike.
Tutat të shkurtra jeshile me logo Nike.
Tutat me kontur të bardhë.
Ideal për sporte të ndryshme.
100 % pambuk dhe tepër komod.

SKU: KA11-20200630-KSF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum sportiv për femra tuta jeshile bluzë e bardhë.
Cmimi: 1800 Lekë.
Masat në gjendje: S M L XL.
Kostume pambuku për Femra.
Bluze e bardhë me logo Nike.
Tutat të shkurtra jeshile me logo Nike.
Tutat me kontur të bardhë.
Ideal për sporte të ndryshme.
100 % pambuk dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum sportiv për femra tuta jeshile bluzë e bardhë”