Kostum sportiv për femra i zi

1,690 L

Kostume pambuku për Femra.
Bluze e zezë e gjatë e lirshme.
Streçe të shkurtra.
Me rrip të zi në mes.
Ideal për sporte të ndryshme.
100 % pambuk dhe tepër komod.

SKU: AR17072020-KF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum sportiv për femra i zi.
Cmimi: 1690 Lekë.
Masat në gjendje: S M L.
Kostume pambuku për Femra.
Bluze e zezë e gjatë e lirshme.
Streçe të shkurtra.
Me rrip të zi në mes.
Ideal për sporte të ndryshme.
100 % pambuk dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum sportiv për femra i zi”