Kostum sportiv pambuku për meshkuj

SUPER

Kostum sportiv pambuku për meshkuj

1,990 L

Bluza me krah të shkurta.
Jaka rrumbullake.
Ngjyrë bezhe.
Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Shumë të rehatshme dhe praktike.
I përshtatshëm për stinën e ngrohtë.

Availability: 9 ne gjendje SKU: GNI20200625-KM

Pershkrimi

Kostum sportiv pambuku për meshkuj.
Cmimi: 2,800 Lekë
Masa standarte.
Bluza me krah të shkurta.
Jaka rrumbullake.
Ngjyrë bezhe.
Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Shumë të rehatshme dhe praktike.
I përshtatshëm për stinën e ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum sportiv pambuku për meshkuj”

Ne bashkëpunojmë me më të mirët:

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq