SUPER

Kostum sportiv nike për femra

1,290 L

Kostume pambuku për Femra.
Bluze e bardhë me logo Nike.
Tutat të shkurtra të zeza me logo Nike.
Ideal për sporte të ndryshme.
100 % pambuk dhe tepër komod.

SKU: GR-28072020-KSF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum sportiv nike për femra.
Cmimi: 1290 Lekë.
Masat në gjendje: S, M, L.
Kostume pambuku për Femra.
Bluze e bardhë me logo Nike.
Tutat të shkurtra të zeza me logo Nike.
Ideal për sporte të ndryshme.
100 % pambuk dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum sportiv nike për femra”