Kostum sportiv me të shkurtra për meshkuj

Kostum sportiv me të shkurtra për meshkuj

1,990 L

Bluza me krah të shkurta.
Jaka rrumbullake.
Ngjyra e zezë.
Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Ngjyra blu saks.
Me dy xhepa.
Te njëra këmbë kanë logo.
Shumë të rehatshme dhe praktike.
I përshtatshëm për stinën e ngrohtë.

SKU: AL29072020-KSM-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum sportiv me të shkurtra për meshkuj .
Cmimi: 1,990 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL, 2XL.
Bluza me krah të shkurta.
Jaka rrumbullake.
Ngjyra e zezë.
Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Ngjyra blu saks.
Me dy xhepa.
Te njëra këmbë kanë logo.
Shumë të rehatshme dhe praktike.
I përshtatshëm për stinën e ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum sportiv me të shkurtra për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq