Kostum sportiv me të shkurtra për meshkuj

1,990 L

Jaka rrumbullake.
Ngjyra vishnje.
Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Ngjyra të bardha.
Me dy xhepa.
Te njëra këmbë kanë logo.
Shumë të rehatshme dhe praktike.
I përshtatshëm për stinën e ngrohtë.

SKU: AL29072020-KSM-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum sportiv me të shkurtra për meshkuj .
Cmimi: 1,990 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL, 2XL.
Bluza me krah të shkurta.
Jaka rrumbullake.
Ngjyra vishnje.
Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Ngjyra të bardha.
Me dy xhepa.
Te njëra këmbë kanë logo.
Shumë të rehatshme dhe praktike.
I përshtatshëm për stinën e ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum sportiv me të shkurtra për meshkuj”