Kostum pambuku me logo për Meshkuj

4,990 L

Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e kuqe, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo tek bluza dhe tek tutat.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: BE09022020-KM-5
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum pambuku me logo për Meshkuj.
Cmimi: 4,990 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL, XXL.
Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e kuqe, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo tek bluza dhe tek tutat.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum pambuku me logo për Meshkuj”