Kostum i zi sportiv për meshkuj

4,990 L

Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e zezë, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo tek bluza dhe tek tutat.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: BE09022020-KM-4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum i zi sportiv për meshkuj.
Cmimi: 4,990 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL, XXL.
Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e zezë, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo tek bluza dhe tek tutat.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i zi sportiv për meshkuj”