Kostum sportiv i zi me gri Adidas për meshkuj

3,990 L

Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e zeze me gri, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo Adidas tek bluza dhe tek tutat.
Bluza me vija tek krahët.
Bluza me kapuc gri.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: NK11112019-KSM-3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum sportiv i zi me të bardhë Adidas për meshkuj.
Cmimi: 3,990 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e zeze me gri, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo Adidas tek bluza dhe tek tutat.
Bluza me vija tek krahët.
Bluza me kapuc gri.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum sportiv i zi me gri Adidas për meshkuj”