Kostum pranveror me ujëra pambuku për Femra

2,690 L

Kostume pambuku për Femra.
Bluza me shkrim Nike.
Bluza e shkurtër me rrip që mblidhet.
Tutat në formë streçesh të shkurtra.
Bluza e lirshme me krah të shkurtër.
100 % pambuk dhe tepër komod.

SKU: KA25062020-KF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum pranveror me ujëra pambuku për Femra
Cmimi: 2690 Lekë.
Masat në gjendje: S M L.
Kostume pambuku për Femra.
Bluza me shkrim Nike.
Bluza e shkurtër me rrip që mblidhet.
Tutat në formë streçesh të shkurtra.
Bluza e lirshme me krah të shkurtër.
100 % pambuk dhe tepër komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum pranveror me ujëra pambuku për Femra”