Kostum i bardhë klasik për femra

Kostum i bardhë klasik për femra

3,490 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e bardhë.
Xhaketa me një kopsë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AN20022020KF-7
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum i bardhë klasik për femra.
Cmimi 3,490 L.
Masat 38, 40, 42, 44.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e bardhë.
Xhaketa me një kopsë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i bardhë klasik për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp