Kostum pudër klasik për femra

Kostum pudër klasik për femra

3,490 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra pudër.
Xhaketa me një kopsë.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub sipër kyci.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AN20022020KF-3
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum pudër klasik për femra.
Cmimi 3,490 L.
Masat 36, 38, 40, 42.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra pudër.
Xhaketa me një kopsë.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub sipër kyci.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

masat

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum pudër klasik për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp