Kostum me kuadrate klasik për femra

Kostum me kuadrate klasik për femra

3,490 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e bardhë me të zezë.
Xhaketa me një kopsë.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub sipër kyci.
Material super cilësor.

SKU: AN20022020KF-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum me kuadrate klasik për femra.
Cmimi 3,490 L.
Masat 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e bardhë me të zezë.
Xhaketa me një kopsë.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub sipër kyci.
Material super cilësor.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum me kuadrate klasik për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp