Kostum pambuku për Femra, me logo Adidas

Kostum pambuku për Femra, me logo Adidas

2,690 L

Kostume pambuku për Femra.
Bluzë e kuqe, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me viza te krahët.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: BR09032020-KS-12
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostume pambuku për Femra: 2690 Lekë!
Masat në gjendje: S M L XL 2XL!
Kostume pambuku për Femra.
Bluzë e kuqe, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me viza te krahët.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum pambuku për Femra, me logo Adidas”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp