Kostum pambuku për Femra, i zi Gucci

Kostum pambuku për Femra, i zi Gucci

2,690 L

Kostume pambuku për Femra.
Ngjyra e zezë.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: BR09032020-KS-9
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostume pambuku për Femra: 2690 Lekë!
Masat në gjendje: S M L XL 2XL!
Kostume pambuku për Femra.
Ngjyra e zezë.
Me detaje tek tutat dhe te bluza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum pambuku për Femra, i zi Gucci”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp